Дотація

Дата: 24.04.2018 20:37

Шановні жителі громади!

Доводимо до Вашого відома, що постановою КМУ від 07.02.2018 року №107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  підтримки галузі тваринництва.

Метою державної підтримки є розвиток галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.
Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:
за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців -1 500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати   2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи господарства яких  розташовані на території Ганнівської об’єднаної територіальної громади мають  подати до сільської ради копії таких документів:

• паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорт громадянина України;
  • довідка або договір про відкриття рахунка в банку;
  • документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).