Меморандум

Дата: 18.03.2018 14:48

Фото без опису

Наближення пенсійних послуг до одержувачів  -  результат конструктивної співпраці територіальних органів Пенсійного фонду України в Кіровоградській області з об’єднаними  територіальними громадами

07 березня поточного року в приміщенні Новоукраїнського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (далі відділ) підписано меморандум про співпрацю відділу з Ганнівською сільською радою Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Підписаний уповноваженими представниками сторін – начальником Новоукраїнського відділу обслуговування громадян Іщенком Володимиром Івановичем та головою Ганнівською сільської ради Колісником Віталієм Миколайовичем зазначений документ, у подальшому, стане платформою спільних дій з питань провадження відомчої діяльності сторін у сфері соціального захисту населення шляхом організаційного та фактичного забезпечення виїзних прийомів громадян, що проживають на території Ганнівської територіальної об’єднаної громади та надання їм послуг на віддалених робочих місцях облаштованих в адміністративному приміщенні Ганнівської сільської ради. Основоположними, серед узгоджених сторонами меморандуму напрямків співпраці, є спільне облаштування та оформлення віддаленого робочого місця відповідно до вимог  Положення про  організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України та надання відповідальною особою Ганнівської сільської ради, в рамках дії Меморандуму, визначеного переліку послуг з обслуговування громадян на умовах аутсорсингу. Визначальними серед  узгоджених  принципів здійснення прийому та обслуговування осіб  є одержання вимог чинного законодавства та етичних норм поведінки, прозорість, відкритість, своєчасність та ефективність дій у сфері надання послуг, нерозголошення інформації, повідомленої особою, яка звертається за отриманням послуги, а також формування ефективної системи взаємодії сторін з одержувачами пенсійних послуг, які проживають на території Ганнівської  сільської об’єднаної територіальної громади.