Святкування з нагоди 26-ї річниці дня незалежності України

Дата: 08.09.2017 11:16

24 серпня ми відзначаємо День Незалежності України – особливе свято для кожного свідомого громадянина нашої держави. Держави, яка до своєї незалежності йшла довгим і тернистим шляхом. В основі української державності — століття боротьби наших предків, у якій формувалася ідея самостійності і сама колективна душа українського народу, яка вперто противилася знеособленню, зберігаючи найцінніші якості своєї самобутності.

З нагоди відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України 24 серпня в селі Ганнівка біля будинку культури зібралося багато гостей  Розпочалося відзначення 26-тої річниці від Дня проголошення Незалежності України милозвучним символом нашої державності – гімном, після чого було вшановано хвилиною мовчання героїв, що полягли за незалежність нашої держави.

Із вітальним словом перед присутніми виступив голова Ганнівської громади – Колісник Віталій Миколайович.

До привітання долучилися талановиті артисти нашого Будинку культури, а саме  вокальний ансамбль «Калинонька» та солісти БК – Карман Євген, Карман Світлана, Чернишин Юлія, Катеринюк Ангелінка та Софійка, Пахолко Любов та Вовк Тетяна. Святкову концертну програму підготував директор СБК – Карман Євген Сергійович.

Фото без опису

Але Ганнівчанни теж не були осторонь. В ході святкування відбувався конкурс «Моя вулиця – найкраща», в якому взяли участь 4 вулиці. Талановиті люди приносили смачні страви та поробки, які були зроблені своїми руками.

Учасники вул. Шкільна с. Ганнівка, яка була найактивніша:

• Пилипенко Н., Маргарид Г., Чернишин Л., Стеценко В., Катеринюк І., Опарьонок Р., Луговська Р., Луговька Л., Малько О., Шилан І, Стасик Г., Вовк В., Волкова Т.В., Грязнова Р., Захарченко С., Велікова Л., Грязнова Н. та Маринчак М.

Фото без опису

Учасники вул. Центральна с.Ганнівка:

• Корнюша М., Корнюша Т., Стеценко Н., Пахолко Л., Іщенко М., Колісник М., Гаразда Л., Кравченко С., Сідун Ж.

Фото без опису

Учасники вул. Сергіївська с.Ганнівка:

• Василенко С., Коробка О., Єфіменко Л., Сіманова Т.

Фото без опису

Учасники вул. Зелена с.Юр’ївка:

• Косорукова О., Красовська Н., Почапська Л., Цибуля М., Карєва І., Карман С.

Фото без описуФото без опису

Всі учасники конкурсу отримали грошову винагороду а по закінченню святкової програми всі бажаючі безкоштовно пригощалися смаколиками вмільців та богатирською кашею.