Ганнівська громада
Новоукраїнський район, Кіровоградська область

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим аматорським колективом Ганнівського будинку культури.

Сьогодні 29.12.2017 року до будівлі Ганнівської сільської ради з привітаннями та щедрівками завітали гості - це аматорський колектив Ганнівського Будинку культури на чолі з директором.

Колективом було проспівано пісні-щедрівки, розказані вірші та показаний справжній спектакль, в якому було багато персонажів, а саме - Ангел,  баба Яга, Коза, Маша та Ведмідь та багато інших на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькой.

Після закінчення привітання з теплими словами вдячності виступив сільський голова - Колісник Віталій Миколайович, який побажав учасникам щастя, здоров'я та миру в сім'ї та на всій землі, та вручив їм подарунок.

Щиро дякуємо учасникам колективу та директору  Ганнівського будинку культури за те, що повсяк час дарують нам чарівні свята.
Усіх чекаємо 31 грудня о 20:00 на святковому новорічному концерті, який відбудеться в приміщенні Ганнівського будинку культури.