Ганнівська громада
Новоукраїнський район, Кіровоградська область

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

Шановна громадо !!!

Від щирого серця вітаю усіх Вас
                        з Новим роком та Різдвом Христовим!!
         Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2018
 роком та Різдвом Христовим!
    Щиро зич
у Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.
         Щиро бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
        Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов'ю.
         Нехай 2018
 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям.
  Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Селищний голова                                                                                                                             Колісник В.М.